Pracovní příležitosti

Do Bez filtru hledáme posilu do týmu na pozici redaktora/redaktorky pořadu Příběhy bez filtru

Co bude Vaším úkolem?
Připravit 1 díl Příběhů bez filtru měsíčně (od září 2024)

Co budete konkrétně dělat?
Účastnit se společných porad cca 1x měsíčně, oslovovat hosty, připravovat se na rozhovor, spolupracovat s editorkou a dramaturgyní, vést rozhovor a zajistit jeho postprodukci (střih, článek k propagaci,…)

Koho hledáme?
Člověka, kterého by tato práce naplňovala a ví, že pro ni má vlohy. Zkušenosti s moderováním a vedením rozhovorů jsou výhodou, ale ne podmínkou. Je důležité, aby to byl člověk, který se nebojí, rád se ptá a ví, jak komunikovat napřímo i citlivě. 
Chceme, aby znal naši práci a souzněl s ní,  zároveň ale také přinesl do týmu nová témata i úhly pohledu. 

Co nabízíme?
Kreativní a dynamickou práci v rozmanitém kolektivu, podílení se na rozvoji projektu, realizaci vlastních nápadů, práci na DPP, mzdu 250 kč/hod s rozsahem práce cca 16 hod/měsíc.

Jak se přihlásit?
1. Pošlete svůj životopis a motivační dopis, ve kterém nám napište:

Proč chcete tuto práci dělat? 

Proč se na ni hodíte?

Jaká témata chcete v rozhovorech otevírat a proč?

  Návrhy na 5 konkrétních hostů, které byste oslovil/a k rozhovoru do pořadu Příběhy bez filtru a proč.

  2. Přiložte video v maximální délce tři minuty, ve kterém nám popište, jak vypadá vaše běžné ráno.

  Vše zašlete nejpozději do 15. března 2024 na e-mail marie.moreno@bezfiltrupodcast.cz. Vybraní kandidáti budou do konce března osloveni k osobnímu pohovoru. 

  Zaučování bude probíhat od dubna do června 2024.

  Souhlasím, aby Bez filtru, z.s. uchovával mnou poskytnutý životopis a informace týkající se mého hodnocení v průběhu výběrového řízení po dobu tří let od ukončení výběrového řízení na pozici Redaktor/Redaktorka, v případě, že nebudu na tuto pozici vybrán/a, za účelem dalšího oslovení ze strany Bez filtru, z.s. k účasti v jiném výběrovém řízení. Jsem si vědom/a práva kdykoliv odvolat tento souhlas prostřednictvím e-mailu zaslaného na adresu podcastbezfiltru@gmail.com s informací o odvolání souhlasu, jakož i dalších práv – práva na přístup, práva na opravu, práva na výmaz, práva na omezení zpracování, práva na přenositelnost, práva vznést námitku a práva nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na automatizovaném zpracování, včetně profilování.

  © 2024 Bez filtru