Prokop Štěpánek: Když najdu balanc, přijde facka. Rovnováhu je potřeba furt nacházet

Bez filtru
Prokop Štěpánek: Když najdu balanc, přijde facka. Rovnováhu je potřeba furt nacházet
Loading
/

Už jste se někdy potkali se saunovým mistrem? Pokud ne, můžete si ho teď alespoň poslechnout. Prokop Štěpánek je student fyzického divadla, artista, otec téměř dvouleté dcery a taky vášnivý saunař. Saunové ceremonie podle něj můžou mít hodně společného i s bohoslužbou. Se svou rodinou cestuje po světě, kde studuje divadlo nebo performuje.

Jak mu neúspěšné přijímačky na činohru otevřely dveře k cirkusu? Projevil prý slibné pohybové předpoklady. A tak začal balacovat a nacházet rovnováhu, nejdříve s koštětem a potom v životě. Teď se snaží vybalancovat studium, herectví a péči o rodinu. Proč se mu v životě nevyplácí mít věci pod kontrolou a rovnováhu musí nacházet pořád znovu a znovu? Jak se Prokopovi proměňuje jeho pohled na víru od chvíle, kdy chtěl být knězem po moment, kdy jako otec dítěte pořádá saunové ceremonie a cestuje po světě? A jak můžete najít balanc vy sami?

Poslechněte si inspirativní rozhovor s Prokopem Štěpánkem, který připravila Hana Strašáková ve spolupráci s Hanou Kašpárkovou, Marií Moreno a Antonínem Kánským.

Celý rozhovor najdete na herohero.co/bezfiltrubonusy

© 2024 Bez filtru