Podpořte nás

To, co děláme, nás baví, netajíme se ale tím, že bez finančního ohodnocení bychom do toho zřejmě nešli. Každý díl Příběhů bez filtru je zásluhou minimálně tří lidí (redaktor, editor a zvukař), stejně tak Týden bez filtru vzniká ve skupině dvou až tří redaktorů a zvukaře. Věříme, že přinášíme obsah cílící na nejen křesťanskou kriticky smýšlející veřejnost, který u nás nyní chybí.

Náš projekt zaujal nadaci 3W Foundation bratří Wałachových a jejich rodin, kteří se rozhodli nás podpořit částkou 300 000 Kč + dalších 150 000 Kč nám věnují v případě, že se nám podaří vybrat od jiných dárců ještě 150 000 Kč. To se podařilo – v kampani na Hithitu se díky vám podařilo vybrat 200 000 Kč. Poohlížíme se po dalších grantech a podporovatelích.

Byli bychom rádi, kdyby vás naše práce zaujala natolik, že se z vás stanou naši trvale-příkazoví podporovatelé 😊 nebo naši fanoušci na předplatitelské platformě HeroHero. Můžete také využít QR kód pro jednorázový příspěvek v libovolné výši.

Roční náklady (týdenní vydávání dvou podcastů) jsme spočítali na přibližně milion korun. Částka obsahuje především naše honoráře, významnou položku ale tvoří také pronájem prostor, technika, propagace, správa internetových platforem a další.

Odběr bonusového obsahu na platformě HeroHero

Za 5 euro měsíčně se dostanete k materiálu, který chystáme unikátně pro tuto platformu.
Rozhovory v nezkrácené verzi, šťavnaté historky ze života redaktorů, tipy nejen na knihy a zajímavé texty. Každý týden zkrátka něco navíc. A k tomu bližší a bezpečnější kontakt s tvůrci. (Platforma si strhává 10 % částky.)

Jednorázový příspěvek přímo na náš účet

Přispět nám můžete libovolně vysokou částku na náš účet 2102247652/2010 nebo platbu provést přes mobilní aplikaci Vašeho bankovnictví. Stačí si zvolit možnost „platba pomocí QR kódu“ a nascanovat kód níže. Částku zvolte prosím sami. Děkujeme.

Rádi vám samozřejmě k Vašemu daru vystavíme potvrzení pro daňové účely, stačí se nám ozvat na mail podcastbezfiltru@gmail.com

Nastavení trvalého příkazu

© 2024 Bez filtru